Wiadomości
Dodaj ogłoszenie
SuperTraktor.pl

SuperTraktor.pl

Na OLX od wrzesień 2018

Ostatnio online dziś o 07:36

Znajdź na tej stronie

Filtruj ogłoszenia

Znaleźliśmy 0 ogłoszeń
Kategorie
  • Wszystkie ogłoszenia21
Sortuj

Przepraszamy, nie znaleźliśmy tego, czego szukasz.

O nas

Devisioner to Polska firma obecna na rynku od 2013 roku z siedzibą w Warszawie. Jako importer kierujemy swoją ofertę do użytkowników poprzez SuperTraktor.pl

W sieci sprzedaży SuperTraktor.pl znajdziecie ciągniki BASAK, których jesteśmy wyłączonym importerem od 2019 roku, jak i marki takie jak: TYM/BRANSON, ARMATRAC oraz URSUS. Specjalizujemy się w sprzedaży i obsłudze ciągników od 35 do 135 KM, ładowarek teleskopowych, pras zwijających, przyczep i innych maszyn rolniczych.

Oprócz oferty sprzedażowej oferujemy również cały wachlarz usług związanych z diagnostyką i serwisowaniem ciągników oraz dystrybucją części zamiennych w sprzedaży bezpośredniej i wysyłkowej. Nasza kompleksowa obsługa klienta obejmuje również wsparcie przy finansowaniu oraz transporcie. Posiadamy 6 własnych punktów sprzedaży na terenie Polski. Na zachodzie kraju jest to Koszalin i Żerniki k. Obornik. Na wschodzie Bielsk Podlaski, Dobre Miasto, Łomża i Kielce. Dodatkowo sieć sprzedaży rozbudowana jest o 12 placówek dealerskich. Nasi przedstawiciele handlowi działają na terenie całego kraju.
 

Kontakt

  • Czarodzieja 16
  • 03-116 Warszawa
Pokaż na mapie
  • Numer telefonu785 151 002
  • Strona internetowahttp://www.supertraktor.pl

Darmowa aplikacja na Twój telefon